• Medarbetare

Camilla Hjärtfalk Ahlstedt

camilla@ekonomikonsulterna.com

08 - 558 092 21

Redovisningsekonom

Caroline Schlossar

caroline@ekonomikonsulterna.com

08 - 558 092 27

Redovisningsekonom

Emelie Blanco

emelie@ekonomikonsulterna.com

08-558 092 28

Redovisningsekonom

Eva Jordan

Redovisningsekonom

Uppdateras inom kort

Eva Kristiansen

eva@ekonomikonsulterna.com

08 - 558 092 26

Redovisningsekonom

Henrik Ahlstedt

henrik@ekonomkonsulterna.com

08-558 092 25, 0735-19 68 88

Auktoriserad revisor

Bild kommer inom kort. 

Malene Kalvik

malene@ekonomikonsulterna.com

08-558 092 29

Redovisningsekonom

 

Susanne Rosenberg

susanne@ekonomikonsulterna.com

08 - 558 092 23

Redovisningsekonom

Denna sidan använder cookies, genom att fortsätta godkänner du användandet av cookies. Läs mer om cookies och vår integritetspolicy